دانشنامه کسب و کار

ویدیو ها
خدمات فنی
خدمات غیر فنی
تولیدی
توزیعی
خدمات فنی
خدمات غیر فنی
تولیدی
توزیعی
عضو شوید | ورود | راهنما | ارتباط با ما

درباره دانشنامه کسب و کار

به نام خداوند جان و خرد

سلام دوستان. ابتدا از شما بابت حضورتان در این سایت سپاسگزاری می کنیم و از اینکه این صفحه را به جهت آشنایی بیشتر و بهتر با فعالیت های سایت دانشنامه کسب و کار در حال مطالعه هستید خوشحالیم.

هدف ما از طراحی و راه اندازی وب سایت دانشنامه کسب و کار، کمک به اشتغال زایی و معرفی مشاغل و مهارت ها و کسب و کار هایی است که در حال فعالیت هستند و با ایجاد پویایی در جامعه و ثروت آفرینی در ایران عزیزمان موجب پیشرفت کشور به سوی اهداف متعالی و تحقق چشم انداز 1404 می باشند.

تفاوت فعالیت این سایت با دیگر سایت های آموزش کسب و کار در این است که قرار نیست در این سایت آموزش کامل یک کسب و کار یا مهارت ارائه شود، بلکه بنا بر این است که هر فرد با هر سطح مهارتی و فعال در هر کسب و کاری تجربیات خودش را از چگونگی راه اندازی کسب و کارش، چالش های پیش رو، امکانات مورد نیاز، سرمایه اولیه، مهارت های مورد نیاز، حدود میزان درآمد، میزان پشت کار و زمان لازم برای رسیدن به سطح درآمد بالا و سود آوری، مجوزهای لازم و موارد مورد نیاز دیگر که یک فرد لازم است قبل از راه اندازی آن کسب و کار بداند را در یک ویدیوی حداکثر 20 دقیقه ای که با دوربین تلفن همراه خود فیلم برداری کرده بیان کند.

فعالیت سایت دانشنامه کسب و کار مانند یک بازی سه سر برد است، یعنی چه؟ یعنی اینکه سه طرف در جریان کار این سایت سود خواهند برد. چگونه؟ به این صورت که طرف اول: فردی که دارای مهارت و کسب و کاری می باشد با معرفی ویدیویی کسب و کار خود در این سایت یک: کسب و کار خود را تبلیغ کرده و به دیگران معرفی می کند دو: با فروش ویدیوی ارسالی در سایت تا زمانی که این سایت برپاست مادام العمر کسب در آمد می کند.
طرف دوم: کاربری که به دنبال راه اندازی کسب و کاری برای خود می باشد با خرید ویدیوی معرفی آن کسب و کار به مبلغ بسیار پایین و مشاهده فیلم معرفی آن کسب و کار با زوایای آن مهارت آشنا شده و براحتی می تواند نسبت به راه اندازی آن کسب و کار و یادگیری آن مهارت تصمیم گیری کند.
و اما طرف سوم: خیلی واضح هست که سایت دانشنامه کسب و کار با فراهم کردن بستر مناسب برای اتصال میان فرد جستجوگر مهارت و فرد ماهر زمینه اشتغال زایی را فراهم کرده و با این بستر ان شاء الله می تواند از پدید آمدن هنجار های اجتماعی فراوان ناشی از بی کاری جلوگیری نماید بنابراین درصدی از مبالغ حاصل از فروش ویدیوهای کسب و کار عاید این وب سایت خواهد شد.

راهنمای سایت دانشنامه کسب و کار را از اینجا مطالعه کنید ویدیوی کسب و کارتـــان را از اینجا ارســـال کنید

آموزش فیلم برداری از خود و محیط کسب و کار با تلفن همراه