دانشنامه کسب و کار

ویدیو ها
خدمات فنی
خدمات غیر فنی
تولیدی
توزیعی
خدمات فنی
خدمات غیر فنی
تولیدی
توزیعی
عضو شوید | ورود | راهنما | ارتباط با ما

آشنایی با دانشنامه کسب و کار و روش فعالیت

سلام کاربر عزیز و محترم. ابتدا از اینکه از سایت کسب و کار بازدید کرده اید خوشحالیم و تشکر می کنیم.

این سایت با هدف معرفی کسب و کارها و مهارت ها و آشنایی کاربران با چگونگی راه اندازی و فعالیت یک کسب و کار یا مهارت و مزیت ها و چالش های پیش روی آن ها ایجاد شده و ضمن در آمد زایی برای صاحبان کسب و کار با ارسال ویدیو از خودشان، راهنمای خوبی برای افرادیست که علاقه به راه اندازی یک کسب و کار دارند اما آگاهی لازم از چگونگی راه اندازی آن کسب و کار، میزان درآمد، میزان سرمایه لازم، مجوزها و مسائل و مشکلات احتمالی آن ندارند.

سایت کسب و کار از دو بخش اصلی تشکیل شده است که توجه شما را به این دو بخش جلب می کنیم:

  1. بخش ارسال ویدیو برای صاحبان کسب و کار یا مهارت:

  2. در این بخش کاربرانی که مشغول به فعالیت در کسب و کاری هستند و یا مهارتی خاص دارند که با آن کسب درآمد می کنند و یا قابلیت کسب درآمد از آن مهارت وجود دارد را در قالب یک ویدیو به سادگی و با تلفن همراه(به صورت سلفی یا معمولی) از خودشان تهیه میکنند و با ارائه توضیحاتی که در صفحه ارسال ویدیو داده شده ویدیوی خود را تکمیل نموده و در سایت کسب و کار (skillmedia.ir) بارگزاری می نمایند.

  3. بخش ویدیوهای کسب و کار و خرید ویدیوها:

  4. در این بخش کاربران با جستجو و مشاهده فهرست کسب و کارها با انتخاب کسب و کار مورد علاقه خود با دو نوع ویدیو مواجه می شوند، ویدیوی اول ویدیوی مقدمه هست که به صورت رایگان در اختیار همه کاربران قرار می گیرد و خریدار می تواند با مشاهده این ویدیو تصمیم بهتر و راحت تری برای خرید ویدیوی اصلی بگیرد و ویدیوی دوم ویدیوی اصلی معرفی کسب و کار می باشد که این ویدیو نیز توسط صاحب کسب و کار در سایت ارسال شده و شامل محتوای مفید جهت آشنایی کاربران با کسب و کار مورد نظر می باشد که این ویدیو توسط صاحب کسب و کار قیمت گذاری شده و کاربر با پرداخت مبلغ تعیین شده برای ویدیوی اصلی، پس از پرداخت به محتوای آن ویدیو در صفحه مورد نظر آن کسب و کار دسترسی پیدا خواهد کرد.

تاریخ انتشار 1397/04/22